Členové

Táňa-Máňa Poláčková

tana smallŘíká si "zpěvačka písní" a je vystudovaná zootechnička. Včas pochopila, že je lepší křičet do mikrofonu, než být na poradách o zvýšení dojivosti, a o rock´n´rollovém životě by mohla přednášet na univerzitě. Spolupracovala například s Krausberry a občas vystupuje se svým bratrem Petrem Poláčkem. Je také známá jako milovnice a zachránkyně všech zvířat, hlavně kočkovitých šelem :-)

Katka Ryšavá

katka smallŘekli byste, že s tak krátkými prsty se hodí leda na hodinářství, a přesto hraje na elektrickou kytaru! V roce 1998 dostala nabídku od znovusezrodivší Paniky a od té doby se datuje její hudební promiskuita. Působila např. v Rage Against The Machine Revival, Gaia Mesiah, Country Sisters… Od jara 2011 do roku 2018 hrála se skupinou Žlutý pes a snaží se s Máňou-Táňou vzkřísit Sunbeach. Vlastní chlupatého trpaslíka, kterému říká poník. V spučasnosti hraje v kapele Gaia Mesiah a Santa Morella Band - Neil Young Female Tribute.

Vladimír Švanda

vlada smallČlověk mnoha význačných funkcí (exšéfredaktor Muzikusu, ředitel nejen Zeměkoule...), který se rozhodl, že se pro zbytek života bude riskovat zmrzačení a pořídil si obrovskou nestvůru, které říká kůň. Tak změna už má 5 koní, dvě kočky, ovce, slepice a Šárku motorkářku :-)

Ondřej Tůma

ondra smallSám s trochou přehnané nadsázky a i (neupřímné) skromnosti tvrdí, že umí sice blbě, ale fšecko. Je fantastický grafik, malíř, keramik, skladatel, veršotepec, sochař, dramatik a lovec blonďatých krasavic. Chronicky nepřipravený, ale vzhledem ke smyslu pro humor kolektivem stále tolerovaný.

Ivan Pelíšek

ivan smallBývalý bubeník legendární novovlné kapely Abraxas, pověstný svou rytmickou přesností. Zabývá se výrobou paliček značky Pellwood , které vyváží v podstatě do celého světa. Miluje přírodu, víno a pravdu.

Zdeněk Chládek

zdenda smallBaskytarista, bývalý člen skupiny Abraxas, v současnosti hraje také v Sanata Morella Band.

Petr Krejčí

petr small … s heslem "metronom není kámoš..." v současnosti člen kapel Bílá nemoc, Bedřich a Zoufalci, EV-band, Kůzle HuSou a občas příležitostně zaskakující Blues sesion, HUGO apod.

Vojta Pelíšek

vojta smallPodařený syn Ivana a jak se říká, "se potatil" a bubnuje stejně dobře jako táta. A navíc teď po něm vede firmu na paličky Pellwood. A co víc, zasadně nekove :-)