Členové

Táňa-Máňa Poláčková

tana smallŘíká si "zpěvačka písní" a je vystudovaná zootechnička. Včas pochopila, že je lepší křičet do mikrofonu, než být na poradách o zvýšení dojivosti, a o rock´n´rollovém životě by mohla přednášet na univerzitě. Spolupracovala např. s Krausberry a občas vystupuje se svým bratrem Petrem Poláčkem, znamým ze Superstar. Kromě Joplinky se věnuje poloakustickému projektu Maňana (viz www.ma-na-na.com).

Katka Ryšavá

katka smallŘekli byste, že s tak krátkými prsty se hodí leda na hodinářství, a přesto hraje na elektrickou kytaru! V roce 1998 dostala nabídku od znovusezrodivší Paniky a od té doby se datuje její hudební promiskuita. Působila např. v Rage Against The Machine Revival, Gaia Mesiah, Country Sisters. Od jara 2011 hraje se skupinou Žlutý pes a snaží se s Máňou-Táňou vzkřísit Sunbeach. Vlastní chlupatého trpaslíka, kterému říká poník.

Vladimír Švanda

vlada smallČlověk mnoha význačných funkcí (exšéfredaktor Muzikusu, ředitel nejen Zeměkoule...), který se rozhodl, že se pro zbytek života bude riskovat zmrzačení a pořídil si obrovskou nestvůru, které říká kůň.

Ondřej Tůma

ondra smallSám s trochou přehnané nadsázky a i (neupřímné) skromnosti tvrdí, že umí sice blbě, ale fšecko. Je fantastický grafik, malíř, keramik, skladatel, veršotepec, sochař, dramatik a lovec blonďatých krasavic. Chronicky nepřipravený, ale vzhledem ke smyslu pro humor kolektivem stále tolerovaný.

Ivan Pelíšek

ivan smallBývalý bubeník legendární novovlné kapely Abraxas, pověstný svou rytmickou přesností. Zabývá se výrobou paliček značky Pellwood , které vyváží v podstatě do celého světa. Miluje přírodu, víno a pravdu.

Zdeněk Chládek

zdenda smallBaskytarista, bývalý člen skupiny Abraxas, v současnosti hraje také v Sanata Morella Band.